رومیشا
خانه / پاکت بسته بندی / خرید و فروش عمده انواع پاکت بسته بندی سبزیجات

خرید و فروش عمده انواع پاکت بسته بندی سبزیجات

خرید و فروش عمده پاکت بسته بندی سبزیجات در این مجموعه برقرار می باشد. برای تهیه و خرید انواع پاکت سبزی خشک و پاکت سبزی تازه می توانید مراکز مختلف را بررسی کرده و آنکه شرایط بهتری را ارائه میدهد انتخاب کنید. همچنین امکان تولید انواع پاکت بسته بندی با طرح دلخواه مشتری نیز وجود دارد.

خرید و فروش عمده انواع پاکت بسته بندی سبزیجات

دسته بندی پاکت ها از نظر جنس

دسته بندی پاکت ها از نظر جنس

پاکت ها برای آن تولید می شوند که بتوان محصولات غذایی مختلف (اعم از فاسد شدنی و فاسد نشدنی) را برای پخش و توزیع بسته بندی نمود تا علاوه بر حفظ کیفیت و سلامت، زیبایی را نیز به همراه داشته باشد.

پاکت های بسته بندی تنوع بسیار زیادی دارند و به چند طریق می توان پاکت های بسته بندی را دسته نمود که در این قسمت قصد داریم پاکت ها را از نظر جنس تولید تفکیک کرده و کمی درباره هر یک توضیحاتی را ارائه دهیم.

پاکت بسته بندی کرافت: پاکت های بسته بندی کرافت کاغذی هستند و علاوه بر داشتن کیفیت، تجدید پذیر و دوستدار محیط زیست نیز می باشند.

پاکت بسته بندی متالایز: پاکت متالایز در بین مردم به پاکت فویل آلومینیومی نیز معروف است. اگر بخواهیم مثالی ملموس بزنیم می توان از پاکت چیپس یاد کرد که سطح داخلی آن رنگ آلومینیومی دارد. البته پاکت چیپس، به دلیل کم وزن بودن ماده داخل اش، متالایز ساده است. برای مواد غذایی سنگین تر از متالایز چند لایه استفاده می شود.
چاپ با کیفیت بالا بر روی این گونه از پاکت ها نمود بیشتری دارد.
پاکت متالایز رنگی نیز وجود دارد و مشتری می تواند طیف رنگی گسترده ای را بدون محدودیت انتخاب کند.
همچنین می توان روی پاکت را شفاف و پشت آن را متالایز نمود تا محتویات داخلش دیده شود.

پاکت بسته بندی لمینت: از این نوع پاکت برای پست محصولات استفاده می شود. قسمت آلومینیومی مانند پاکت های پستی، لمینت می باشد که دارای ۲ رنگ سفید و مشکی است.

تفاوت در انواع جنس پاکت ها باعث می شود که هر کدام برای بسته بندی یکسری از مواد و محصولات بخصوص مناسب باشد. البته کیفیت ها نیز با هم فرق داشته و برخی بر دیگری ارجحیت دارند.

از دیگر پاکت های پرکاربرد قابل ارائه می توان به پاکت سوپاپ دار و پاکت باکس پوچ اشاره نمود.

علاوه بر جنس پاکت، نکات مهم دیگری نیز هستند که باید درباره آن مواردی را دانست.

آیا می دانید کاست چیست و چه کاربردی دارد؟

کاست ها برای افزایش حجم پاکت به کار می روند که بر همین اساس ۳ نوع کاست برای پاکت وجود دارد:

 • پاکت ته کاست
 • پاکت بغل کاست (که معمولا از جنس کرافت هستند)
 • پاکت سه طرف کاست (پاکت ته کاست + پاکت بغل کاست)

همچنین موارد مهم دیگری نیز هستند که به پاکت ها تنوع و تکثر می دهند.

 • پاکت سه طرف دوخت
 • پاکت زیپ دار (کاغذی، کرافت، پنجره دار، پلاستیکی، ایستاده)
 • پاکت وکیوم

اینکه کدام جنس را برای پاکت بسته بندی انتخاب کنید و اینکه چه خصوصیاتی داشته باشد تماما به ماده ای که قرار است داخل آن قرار گیرد بستگی دارد که در ادامه در مورد پاکت مناسب بسته بندی سبزیجات بیشتر صحبت خواهیم کرد. 

بهترین پاکت برای بسته بندی سبزیجات تازه

سبزیجات تازه به شکل های گوناگون بسته بندی می شوند که در ادامه توضیحاتی را در این خصوص ارائه خواهیم داد.

اول از همه خوب است بدانید که استفاده از پاکت های بسته بندی نام برده شده در بالا برای سبزی های تازه چندان مرسوم نیست و در این خصوص اصلا دیده نشده که برای نگهداری سبزی تازه، از این نوع پاکت ها استفاده شود.

پس چطور سبزیجات تازه را بسته بندی می کنند؟

وقتی سبزیجات تازه را از میادین تره بار به مغازه ها می آورند آنها را در درون سبد های پلاستیکی قرار داده و به مقصد می رسانند. چون مدت زمانی که طول می کشد سبزی ها از مبدا به مقصد برسند چندان زیاد نیست لذا امکان خراب شدن  هم بسیار کم است.

اما اگر بخواهیم طول عمر سبزیجات تازه را افزایش دهیم و یا اینکه بخواهیم مدت زمان بیشتری آن را تازه نگه داریم آن وقت باید چاره ای اندیشید. مثلا اگر صادر کننده ای بخواهد سبزیجات تازه را از ایران به کشوری همچون روسیه ارسال کند چون مدت زمان انتقال بالا است بنابراین باید از بسته بندی مناسب استفاده کرد از همین روی پاکت های نانو نگهدارنده و انواع مختلف پاکت های نانو می توانند برای این منظور مفید باشند.

تولید کننده پاکت های بسته بندی

تولید کننده پاکت های بسته بندی

خوشبختانه پاکت بسته بندی از آن دست محصولاتی است که در ایران به صورت انبوه و با تنوع زیاد توسط شرکت های متعدد تولید می شود بنابراین شرکت های سازنده نه تنها توانایی تولید انبوه پاکت بسته بندی را داشته بلکه قابلیت صادرات را نیز دارند.

نکته ای که وجود دارد این است که در تمامی شهر های کوچک و بزرگ، چندین تولید کننده پاکت بسته بندی برای گرفتن سفارش مشتریان وجود دارد که مشتری می تواند به آنها مراجعه نماید. مگر اینکه به خاطر خاص بودن سفارش، خود خریدار ترجیح دهد تا طرحش را به دست بهترین تولید کننده ای که می شناسد بسپارد حتی اگر آن شرکت تولید کننده در محل سکونت مشتری نباشد.

به هنگام خرید پاکت بسته بندی، خریدار باید یکسری نکات را برای تولید کننده مشخص کند که در ادامه به مهمترین موارد اشاره کوچکی خواهیم نمود.

راهنمای انتخاب و تولید پاکت بسته بندی

مهمترین نکته ای که باید برای تولید کننده مشخص شود این است که پاکت را برای بسته بندی چه محصولی می خواهد:

 • پاکت بسته بندی قهوه
 • پاکت بسته بندی قند
 • پاکت بسته بندی هل
 • پاکت بسته بندی خشکبار
 • پاکت بسته بندی میوه خشک
 • پاکت بسته بندی حبوبات
 • پاکت بسته بندی چای
 • پاکت بسته بندی شکلات
 • پاکت بسته بندی سبزیجات
 • پاکت بسته بندی آجیل
 • پاکت بسته بندی ادویه
 • پاکت بسته بندی میوه
 • پاکت بسته بندی زعفران

نکته بعدی تعیین کردن سایز و ابعاد پاکت است.

ضخامت پاکت ها نیز می تواند متفاوت باشد.

در مرحله بعد بایستی تعداد و میزان سفارش مشخص شود. البته معمولا تولید کننده های بزرگ یه حداقلی را برای مشتری در نظر می گیرند و کمتر از آن تعداد را تولید نمی کنند.

این مورد را نیز باید مشخص کنید که آیا می خواهید بر روی پاکت ها آرم، لوگو و طرح بزنید یا خیر؟ اگر بله باید بدانید چاپ سیلک بهترین نوع است و با توجه به جزئیات طرحی که مد نظر دارید قیمت فرق خواهد نمود.

فروشنده پاکت های کرافت زیپ دار سبزیجات

بر روی پاکت های بسته بندی با هر نوع جنسی، می توان زیپ را تعبیه کرد که این موضوع تنها به نظر مشتری بستگی دارد. مهمترین مزیتی که پاکت های زیپ دار دارند این است که مصرف کننده به راحتی می تواند از محتویات داخل پاکت استفاده کند. همچنین با بسته بودن درب پاکت، خواص ماده درون آن نیز برای مدت زمان طولانی تری حفظ می شود.

اگر بتوان سبزیجات خشک را در درون پاکت های زیپ دار قرار داد خیلی بهتر است چون سبزی ها عطر و بو دارند و اگر درب پاکت بسته بندی به طور کامل وکیوم شود، خواص سبزی بالاخص عطر آن بیشتر حفظ می شود.

برای این منظور هم از پاکت های کرافت زیپ دار و هم از پاکت های پلاستیکی زیپ دار استفاده می شود. هر دو نوع پاکت برای بسته بندی سبزیجات عالی هستند.
نکته مهم این است که بایستی روی پاکت شفاف باشد تا مصرف کننده بتواند محتویات داخل پاکت را به خوبی ببیند.

برای بسته بندی سبزیجات خشک اگر بتوان از پاکت بسته بندی ارگانیک استفاده کرد خیلی بهتر است. پاکت های ارگانیک از مواد طبیعی درست شده اند و سلامت محتویات داخلی را بیشتر از بقیه انواع پاکت ها حفظ می کنند.

فروشنده پاکت های کرافت زیپ دار سبزیجات نسبتا زیاد اند اما باید بتوان مرکزی مناسب را برای خرید تعداد خود انتخاب کرد.

مشتریان می توانند از اینترنت کمک گرفته و بهترین فروشنده های عرضه کننده انواع پاکت های بسته بندی را پیدا نمایند.
این مجموعه نیز قادر به طراحی و تولید پاکت بسته بندی سبزیجات و نیز دیگر پاکت های بسته بندی می باشد.

سفارش پاکت های بسته بندی سبزی خشک و تازه

سفارش پاکت های بسته بندی سبزی خشک و تازه

چنانچه به عنوان یک تولید کننده سبزی خشک و تازه به دنبال یک مرکز مناسب جهت سفارش پاکت بسته بندی می گردید تا سبزیجات خشک و تازه خود را بسته بندی نمایید می توانید رومیشا را انتخاب کنید.
چاپ و تولید پاکت بسته بندی رومیشا قادر به ارائه انواع پاکت جهت بسته بندی محصولات مختلف می باشد.

این مجموعه قادر به تولید پاکت بسته بندی سبزیجات به تعداد مورد نظر مشتری می باشد.
همچنین امکان تولید پاکت های بسته بندی با سایز و ابعاد دلخواه مشتری هم وجود دارد.
امکان چاپ طرح مورد نظر مشتری بر روی پاکت ها نیز میسر است.

تنوع طرح و مدل پاکت های بسته بندی در این مجموعه بسیار بالا است به همین خاطر دست مشتری برای انتخاب کاملا باز است.

در کل طراحی پاکت های بسته بندی اهمیت زیادی دارد آنقدر که یک محصول معمولی و نه چندان نیاز با یک بسته بندی شیک، میتواند فروش بالایی داشته باشد ولی اگر محصول لازم و پر مصرفی بسته بندی چندان خوب و زیبایی نداشته باشد میزان فروشش تا حد زیادی پایین خواهد آمد.
لذا همیشه بایستی به طرحی که قرار است بر روی پاکت چاپ گردد دقت فراوانی شود. بالاخص زمانی که قصد صادرات یک محصول را دارید. در بحث صادرات زیبایی طرح و چاپ بسته بندی اهمیت مضاعفی پیدا می کند چرا که باید با رقبای قوی در این زمینه رقابت نمود.

همچنین اگر قصد صادرات سبزی خشک و تازه را داشته باشید این مجموعه با داشتن تیم طراحی و تولید حرفه ای، قادر به چاپ طرح شما بر روی بسته بندی به زبان انگلیسی و عربی نیز می باشد.

این مجموعه علاوه بر چاپ و تولید پاکت های بسته بندی قادر به تامین و عرضه انواع کیسه نانو نگهدارنده سبزیجات، تره بار و صیفی جات نیز می باشد. در بحث صادرات استفاده از کیسه های نانو جهت جلوگیری از فساد مواد غذایی فاسد شدنی اهمیت بسزایی دارند.

در راستای امر مشتری مداری، این مجموعه سعی می کند در اسرع وقت سفارش کلیه مشتریان را عینا مطابق با خواست وی به ایشان تحویل دهد.

پاکت های مناسب برای بسته بندی سبزیجات خشک

با اینکه برای بسته بندی سبزیجات خشک از انواع پاکت ها می شود استفاده کرد ولی آنچه در بازار بیشتر مشاهده می شود پاکت های پلاستیکی ساده و شفاف است.

پاکت متالایز هم برای بسته بندی سبزی خشک عالی است ولی دلایل متعدد باعث می شود تولید کنندگان از آن استفاده نکنند.

اول از همه اینکه سبزی خشک سبک وزن است و نیاز به پاکت محکم چند لایه ندارد از همین روی همان نوع پلاستیکی مناسب است.

نکته دوم اینکه قیمت تمام شده سبزی خشک شده چندان زیاد نیست و اگر بخواهند از پاکت های متالایز استفاده کنند قیمت تمام شده سبزی خشک بسته بندی شده بالا خواهد رفت و این برای مشتری مقرون به صرفه نیست.

به همین خاطر بهترین گزینه همان پاکت های نایلکسی ساده است.

البته اگر بتوان برای پاکت ها زیپ تعبیه کرد تا عطر و بوی سبزی خشک از بین نرود خیلی بهتر خواهد بود هر چند ممکن است قیمت نهایی مصرف کننده کمی بالا از آب در آید.

در هر صورت تولیدی رومیشا آماده پذیرش سفارش مشتریان در خصوص ساخت پاکت بسته بندی سبزیجات خشک می باشد. این مجموعه طراحی و چاپ طرح مورد نظر شما عزیزان را نیز انجام می دهد.

خرید و فروش انواع پاکت بسته بندی در ایران

پاکت بسته بندی انواع بسیار گوناگونی دارد که پیش تر از تنوع و گوناگونی مدل های آن صحبت کردیم. همچنین گفته شد که برای هر نوع محصول ویژه، پاکت مخصوص به آن محصول وجود دارد.

پاکت های بسته بندی قیمت های ثابت و یکسانی ندارند و تابع یکسری موارد هستند. در زیر عوامل موثر در قیمت تمام شده این محصول را بیان می نماییم:

 • سایز و ابعاد پاکت
 • محصولی که قرار است بسته بندی شود.
 • جنس پاکت
 • تعیین وضعیت کاست ها
 • طرحی که قرار است بر روی پاکت بسته بندی چاپ شود.
 • تعداد سفارش

در خرید انواع پاکت بسته بندی انتخاب تولیدی و مرکز فروش اهمیت زیادی دارد و به طور مستقیم و غیر مستقیم بر روی میزان فروش تاثیر گذار است.

اینکه واحد تولیدی به خوبی متوجه خواسته شما شده و دقیقا آنچه که مد نظر را دارید چاپ کند خیلی مهم است. کیفیت طرح چاپ شده هم می تواند جذابیت پاکت بسته بندی را افزایش دهد که این موضوع بر انتخاب مشتری تاثیر دارد. قیمت تمام شده چاپ طرح و تولید انواع پاکت بسته بندی هم اگر به صرفه و مناسب باشد که دیگر عالی است. چه از این بهتر.

همه این موارد به انتخاب مرکز خرید بستگی دارد پس در این خصوص دقت لازم را مد نظر داشته باشید.

در کل امر چاپ و تولید پاکت بسته بندی نیازمند دریافت مشاوره است بنابراین از صحبت کردن با مدیران فروش هر مجموعه می توانید بفهمید که کدام یک برای شما وقت بیشتری می گذارد و راهنمایی بهتری می کند.

رومیشا، فروش انواع پاکت بسته بندی محصولات غذایی را بر عهده دارد و علاوه بر تامین نیاز مشتریان ساکن تهران، قادر به پذیرش سفارش مشتریان اقصی نقاط ایران نیز هست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پاکت بسته بندی ساندیسی یک رو شفاف

امروزه فروش انواع محصولات غذایی با توجه به نوع بسته بندی آن ها با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب به روش عمده انجام می شود که این نوع بسته بندی ها نیاز به بسته بند

دیدگاهتان را بنویسید