رومیشا
خانه / پاکت کاغذی / فروشنده انواع پاکت های ایستاده کاغذی

فروشنده انواع پاکت های ایستاده کاغذی

پاکت ایستاده چیست و چه کاربردی دارد؟ این پاکت ها یکی از محصولات کاربردی و مفید می باشند که برای بسته بندی کالا های گوناگونی مانند مواد غذایی، دارویی و آرایشی کاربرد دارند. موادی که برای ساخت انواع پاکت کاغذی استفاده می شوند از نوع درجه یک بوده و همین امر موجب محکم و مقاوم بودن آنها گردیده است. قبل از خرید این محصول از فروشنده پاکت ایستاده در همین مرکز، می توانید اطلاعاتی در مورد قیمت و کیفیت آن کسب نمایید.

فروشنده انواع پاکت های ایستاده کاغذی

آشنایی با انواع پاکت های کاغذی و نایلونی

آشنایی با انواع پاکت های کاغذی و نایلونیانواع پاکت های کاغذی و نایلونی در ابعاد و جنس های گوناگون تولید می شوند که هر کدام از آنها کیفیت مخصوص به خود را دارد. پاکت کاغذی ایستاده همان گونه که از نام آن مشخص است از مواد کاغذی تهیه شده و برخلاف پاکت نایلونی، قابلیت چاپ پذیری مطلوب و بالایی دارد.

امروزه استفاده از پاکت های نایلونی کاهش یافته است زیرا تقریبا تمامی مردم از عوارض جبران ناپذیر زیست محیطی آن آگاهی های لازم را دارند. همان گونه که می دانید، اکثر کیسه های نایلونی در محیط تجزیه نمی شوند که این امر منجر به آلودگی محیط زیست خواهد شد.

لازم به ذکر است که تمامی پاکت های بسته بندی باید دارای زیپ کیپ باشند تا مشتری بتواند به آسانی آنها را باز و یا بسته نماید. یکی از نکات مثبت کیسه های کاغذی، قابلیت حمل و نقل و جابجایی آنها بدون وارد شدن کوچکترین آسیبی به پاکت مذکور و محتویات آن است.

چاپ تصاویر و طرح های مختلف بر روی بیشتر پاکت ها انجام می شود که این کار تاثیر به سزایی در افزایش میزان محبوبیت این دسته از محصولات و افزایش خرید و فروش آنها خواهد داشت.

تمامی کیسه های کاغذی در نوع خود محبوب و پرکاربرد می باشند اما پاکت های زیر کیفیت مطلوب تری نسبت به سایر کیسه های مشابه دارند:

 • پاکت کاغذی تک لایه
 • کیسه کاغذی چند لایه
 • پاکت کاغذی چند منظوره

کیسه های تک لایه مدل ها و طرح های متنوعی دارند. دهانه های این پاکت ها یک طرفه بوده و وزن سبکی دارند. بهتر است که از آنها برای جابجایی اقلام سنگین استفاده نکنید زیرا امکان پاره شدن آنها با توجه به وزن پایینی که دارند زیاد است.

پاکت های چند منظوره مقاومت بیشتری نسبت به نوع تک لایه دارند و از این رو می توانید محصولات سنگین را درآنها تعبیه کنید و با خیال راحت پاکت مورد نظر را جابجا نمایید. این کیسه ها دارای لایه های متعددی می باشند که جنس لایه ها عموما از موادی مانند پلی اتیلن است.

حال سوال این است که کالا های سنگین شامل چه مواردی می باشند؟ شما می توانید اقلامی نظیر سیمان و ماسه را به وسیله کیسه های کاغذی مقاوم و چند لایه حمل کنید.

دسته بندی انواع پاکت از نظر جنس و کاربرد

دسته بندی انواع پاکت ایستاده زیپ دار را می توان با توجه به جنس و کاربرد و یا طرح آنها انجام داد. طرح های دریچه دار و دهانه دار را می توان دو نوع اصلی طرح های چاپ شده بر روی انواع کیسه ها به حساب آورد.

جنس موادی که برای چاپ پاکت ها مورد استفاده قرار می گیرند بسیار مهم است. برای مثال مواد کرافت را نمی توان گزینه مناسبی برای چاپ دانست اما مواد متالایز حتی قادر به چاپ کوچکترین جزئیات تصویر و یا طرح بر روی پاکت می باشند.

پاکت های طرح دار بیشتر برای بسته بندی مواد خوراکی و میوه ها کاربرد دارند لذا نمی توان آنها را برای مصارف خانگی به کار برد. حجم پاکت های تولیدی نقش زیادی را در نوع کاربرد و مصرف آنها ایفا می کند.

برای افزایش سایز و حجم پاکت از کاست استفاده می شود که دارای دسته بندی زیر است:

 • پاکت های ته کاست
 • پاکت های بغل کاست یا کواد
 • پاکت های سه طرفه دوخت یا سه طرف کاست

همچنین انواع دیگر پاکت های تولیدی به شرح زیر می باشد:

 • پاکت های ساده
 • پاکت های آلومینیومی یا متالایز
 • پاکت های زیپ دار و وکیوم
 • پاکت پنجره ای
 • پاکت کرافت

پاکت متالایز رنگ بندی های مختلفی مانند مشکی، قرمز، نقره ای و طلایی دارد که انتخاب آن تا حدود زیادی به سلیقه مشتری بستگی دارد. مواد اولیه نیز دارای درجات گوناگونی از نظر کیفیت و مقاومت می باشند:

 • مواد اولیه نایلکسی
 • مواد اولیه نایلونی
 • خمیر اولیه کرافت
 • مواد تجزیه پذیر

با استفاده از ماده های تجزیه پذیر می توانید پاکت های کاملا ارگانیک و بدون ضرر برای طبیعت تولید کنید که این دسته از پاکت ها همیشه طرفداران خاص خود را دارند. البته این پاکت ها تنها می توانند وزن های مشخصی را تحمل کنند و مواد سنگین می توانند به بافت آنها آسیب های زیادی برسانند.

امروزه کیسه های لمینت نیز در سایز های کوچک، بزرگ و متوسط تولید می شوند که می توانند رول دار و یا ساده باشند. کیسه های بزرگ معمولا دارای کرافت بوده و حجم زیادی از مواد مختلف را درون خود جای می دهند.

پاکت های جانبو و کنفی نیز ممکن است در بعضی موارد به دلیل ارزان و به صرفه بودن از نظر اقتصادی تولید شوند که یکی از نکات مثبت آنها این است که این گونی های ارگانیک گنجایش و ظرفیت بالایی برای حمل و نقل دارند.

مهمترین کاربردهای پاکت های ایستاده

مهمترین کاربردهای پاکت های ایستادههر چه سایز و مقاومت یک پاکت بیشتر باشد، کاربرد آن نیز بیشتر خواهد بود. بیشتر تولید کنندگان مواد غذایی منجمد و تازه، فرآورده های پروتئینی و میوه های تازه و خشک شده، پاکت های مذکور را برای اهداف و مصارف متعدد به کار می گیرند.

پاکت های ایستاده علاوه بر این که مقرون به صرفه و متنوع می باشند به علت تهیه هوای مناسبی که درون خود دارند، می توانند ماندگاری محصول را افزایش داده و مواد غذایی را به بهترین شکل ممکن نگهداری و حفظ نمایند.

یکی از مدل های محبوبی که تقریبا در میان تمام عرضه کنندگان محصولات غذایی شناخته شده می باشد، پاکت های سه طرف کاست است که ایمنی بالایی داشته و به تدریج جایگزین پاکت های نایلونی گردیده است.

برخی از پاکت های تولیدی دارای قسمت شفافی می باشند که امکان نمایش محصولات درون بسته را فراهم می کنند. علاوه بر پاکت های شفاف، کیسه های کدر نیز وجود دارند که به دلیل بافت خاصی که دارا می باشند، مانع نمایش کالای درون کیسه خواهند شد.

استفاده از پاکت های کاغذی پیشینه طولانی دارد و مدت زیادی است که فروشندگان و مشتریان از این محصول مفید و قدیمی استفاده می کنند. با توجه به گسترش و پیشرفت تکنولوژی و صنعت چاپ، قابلیت این دسته از کیسه ها و پاکت به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

یکی دیگر از مواردی را که باید درهنگام تهیه این محصول بررسی کنید، توجه به بهداشتی بودن آن می باشد زیرا در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی در هنگام تولید و بسته بندی یک محصول خاص، مشکلات و بیماری های زیادی به وجود می آید.

بسته بندی بهداشتی موجب می شود تا کالای مورد نظر از عوامل بیماری زا و آلودگی ها محافظت شود و این موضوع، رضایت و افزایش خرید مشتری را به همراه خواهد داشت.

غذا ها و دارو های گیاهی نیاز به مراقبت بیشتری دارند و به همین دلیل پاکت هایی که برای بسته بندی آنها استفاده می شوند باید از تمامی جهات مناسب و پاکیزه باشند.

با استفاده از پاکت های متالایز، می توانید محصولات کشاورزی وخاک را نیز بسته بندی کنید. کاربرد این پاکت به لایه هایی که برای تولید آن استفاده شده است بستگی دارد و واضح است که با افزایش لایه های محافظتی، مقاومت و کیفیت محصول افزایش خواهد یافت.

عوامل محیطی مانند سیل و باران ممکن است به ساختار برخی از این پاکت ها آسیب برسانند بنابراین ویژگی ضد آب بودن آنها نیز می تواند از بروز این عوارض جلوگیری به عمل آورد.

عملکرد پاکت های ایستاده چندلایه

عملکرد پاکت های چندلایه چگونه است؟ این دسته از پاکت های ایستاده چگونه می توانند از محصولات مختلف محافظت و نگهداری کنند؟

محصولاتی مانند گوشت و مرغ به دلیل این که زود فاسد می شوند، می بایست در دما و محیط مطلوبی نگهداری شوند. پاکت هایی مانند سه ظرف دوخت چگونه می توانند دمای مناسبی را برای گوشت های منجمد فراهم آورند؟

نفوذ عواملی مانند میکروارگارنیسم های خطرناک و هوای مرطوب، می تواند سرعت فاسد شدن گوشت را افزایش دهد. این موضوع لزوم استفاده از ماشین آلات به روز و صنعتی را برای تولید پاکت های وکیومی یادآوری می کند. پاکت های مرغوبی که امروزه در دسترس می باشند، معمولا با استفاده از بهترین ماشین های تولیدی و صنعتی فرآوری می شوند.

مزایای استفاده از پاکت های ایستاده چیست و چه چیزی موجب افزایش روز افزون محبوبیت آنها گردیده است؟

 • ماندگاری زیاد: پاکت های کاغذی مختلف و به خصوص نوع زیپ دار، بعد از باز کردن زیپ و خارج کردن محصول از آنها مجددا قابل استفاده برای مصارف بعدی می باشند و می توانند در هزینه های مصرفی و اضافی صرفه جویی کنند. بیشتر پاکت هایی که تولید می شوند، توانایی حفظ حالت ایستاده را ندارند اما شما با خریداری نوع ایستاده، می توانید آن را در هر کجا که می خواهید قرار دهید.
 • تنوع در بسته بندی: امروزه نحوه بسته بندی کالا از اهمیت زیادی برخوردار است و این کار به طرق گوناگونی ممکن است انجام شود. با استفاده از پاکت زیپ دار، شما می توانید محصول دلخواه خود را به شیوه های مختلف هندسی بسته بندی نمایید.
 • راندمان بالا: هدف استفاده از پاکت بسته بندی، فراهم آوردن یک سطح پوششی مناسب در زمانی کوتاه است. پوشش هایی که برای این منظور استفاده می شوند باید دارای اشکال متفاوت باشند تا امکان بسته بندی اجناس گوناگون وجود داشته باشد.

عملکرد و کارآیی پاکت های مورد نظر تنها محدود به موارد مذکور نمی شود. بعد از این که این محصولات کاغذی کارآیی خود را از دست دادند، می توانید آنها را بازیافت کرده و مجددا برای تولید یک محصول دیگر و یا همان محصول استفاده نمایید.

بعد از باز کردن پلمپ یک بسته و استفاده از محصول درون آن، می توان آن محصول را دوباره داخل پاکت قرار داد و سپس درون یخچال و یا کابینت نگهداری نمود. قوطی های فلزی و مقوایی عموما به فضای زیادی احتیاج دارند و هزینه های زیادی را نیز برای مشتری به همراه خواهند داشت.

هزینه پایین و حجم کم پاکت کاغذی منجر به افزایش روز افزون طرفداران آن گردیده و خریداران می توانند با سفارش و استفاده از آنها در وقت و هزینه ها مصرفی خود صرفه جویی کنند.

مشخصات پاکت های کاغذی ایستاده درجه یک

مشخصات پاکت های کاغذی ایستاده درجه یکپاکت های کاغذی ایستاده درجه یک دارای چه مشخصاتی بوده و عموما در چه رنگ ها و طرح هایی تولید می شوند؟

تنوع رنگ و مدل های پاکت ها در سال های اخیر افزایش یافته است و دلیل اصلی آن، امکانات گسترده می باشد که سبب ارتقا کیفیت پاکت های بسته بندی شده است.

دلایل زیادی برای استفاده از پاکت های کاغذی وجود دارد که مهمترین آن، کیفیت بالاتر آن نسبت به محصولات نایلونی است. خوشبختانه تمامی مشتریان سعی در افزایش میزان مصرف کیسه های کاغذی دارند و تنها در مواقع ضروری از پاکت ها پلاستیکی و مشتقات آن استفاده می کنند.

انتخاب یک پاکت درجه یک به چه عواملی بستگی دارد؟ چگونه می توان نوع مرغوب آن را از نوع بی کیفیت تشخیص داد؟

با رعایت چند نکته ساده می تواند پاکتی مرغوب را انتخاب کنید و خرید موفقی را انجام دهید. سایز یک پاکت می تواند عامل مهمی در هنگام انتخاب آن باشد. بعد از انتخاب سایز درخواستی، می توانید رنگ و یا مدل آن را انتخاب کنید.

نوع و طرح چاپی نیز برای برخی از مشتریان حائز اهمیت است زیرا بعضی از آنها تمایل به خرید پاکتهای زیبا و لوکس دارند. قیمت یک پاکت می تواند با توجه به ساده و یا طرح دار بودن آن متفاوت باشد.

فروشنده پاکت های ایستاده پنجره ای کرافت

پاکت های پنجره ای طرفداران زیادی دارند و در مدل هایی همچون ایستاده و زیپ دار تولید می شوند. اغلب طرح های این پاکت ها لوکس و زیبا بوده و آنها را برای استفاده در مکان ها گوناگونی مناسب و ایده آل کرده است.

قیمت پاکت یکی از فاکتور های است که ممکن است برای بسیاری از مشتریان مهم و ضروری باشد. اگر خواهان دسترسی به لیست قیمت انواع پاکت ها می باشید، می توانید با کارشناسان فروش همین مجموعه تماس حاصل نموده و سوالات خود را از آنها بپرسید.

پاکت های کرافت چاپ های متنوعی را به خود اختصاص می دهند که تقریبا تمامی این نمونه های چاپی طرفداران زیادی دارند. چاپ افست یکی از چاپ های زیبایی است که جلوه زیبایی را به پاکت می بخشد.

اگر نیاز به حجم بالایی از این محصولات دارید، خرید عمده گزینه مناسبی می باشد. مشتریانی که مصرف پایینی دارند، بهتر است خرید جزئی را انجام دهند و سایز های کوچکتری را انتخاب نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید