رومیشا
خانه / پاکت سه طرف دوخت / فروش انواع پاکت های سه طرف دوخت

فروش انواع پاکت های سه طرف دوخت

فروش پاکت سه طرف دوخت امروزه در بازار به طور وسیع جا پیدا کرده و مورد استفاده قرار گرفته است. این نوع پاکت ها هم هزینه کمتری را متحمل خریدار می کنند و هم فضای کمتری را اشغال می کنند. این پاکت ها در جاهای مختلف کاربرد دارند و بسته‌بندی به وسیله این پاکت ها راحت تر است. این پاکت ها در اندازه های مختلف و در جنس های متفاوت تولید که هر صنعت نوعی از جنس این پاکت ها به کارش می آید و آن را مورد استفاده قرار می دهد.
دوخت سه طرف این پاکت ها باعث می شود که فضای داخل پاکت جای بیشتری داشته باشد و به گونه‌ای فضای کمتری را اشغال کند که این مزیت آن ها باعث شده که اکثر شرکت ها و تولیدی هایی که از کیسه های مختلف استفاده می کرده‌اند به طرف این نوع از پاکت ها بیایند تا در عین خرید یک پاکت بسته بندی خوب و به روز، از هزینه های زیادی آن ها هم جلو گیری شود.

 

فروش انواع پاکت های سه طرف دوخت

انواع پاکت بسته بندی در جنس های مختلف

انواع پاکت بسته بندی در جنس های مختلف  بسته بندی هایی که از پاکت سه طرف دوخت استفاده می کنند نیاز به یک بسته بندی مقاوم، محکم و قدرت تحمل وزن بالا را باید داشته باشند از همین رو برای پلاستیک بسته بندی پاکتی به علت نیاز به مقاومت بالاتر، از لمینت استفاده می شود و همچنین چاپ به صورت آینه از داخل چاپ می شود که با مواد داخل آن تداخل نداشته باشد و به نوعی راحت تر مواد به آن انتقال می یابد و همین طور تخلیه آن هم سریع تر است و مواد به آن نمی چسبد. به جز پاکت های پلاستیکی سه طرف دوخت از جنس هایی دیگر هم مانند انواع مواد اولیه نایلونی و کاغذی در طرح و رنگ های متفاوت تولید و مورد استفاده قرار می گیرد که هر نوع از آنها برای بسته بندی محصول خاصی به کار برده می شود. مثلا برای بسته بندی ادویه از نوع پاکت کاغذی آن استفاده می شود.
جنس و سایز این پاکت ها براساس سفارش جاهایی که از آن ها استفاده می کنند به صورت سفارش به تولید کنندگان این پاکت ها داده می‌شود. این نوع از پاکت ها درِ آن ها یا پرس می شود و یا به صورت پاکت در زیپ دار هستند. پاکت متالایز، نوعی از پاکت های پلیمری هستند که با لایه نازک فلزی معمولا پوشش داده می شود و در بسته بندی مایعات، میوه خشک و بسته بندی خیلی از محصولات دیگر به کار می روند. به خاطر تزئینی بودن و این که در رنگ های متنوع تولید می شوند بیشتر از انواع دیگر پاکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. بهترین پاکت متالایز پاکتی است که هم محکم است و هم هر چه سایز آن بزرگتر شود از تعداد لایه بیشتر برای ساخت آن استفاده شود. پاکت های نایلونی شفاف هم نوعی از این پاکت ها است که در بسته بندی از آن استفاده می شود. انواع پاکت پستی، هم یکی از انواع مختلف پاکت هستند که در صنعت چاپ به کار گرفته می شود. این پاکت ها از یک ورق ساده تشکیل نشده اند. انواع و اقسام مختلفی داشته و با مواد مختلف لایه های متعددی را تشکیل می دهند. ساک دستی هایی که امروزه در نمایشگاه های مختلف و همین‌طور فروشگاه های بزرگ در جنس های مختلف و در رنگ و طرح های مربوط به جایی که از آن استفاده می‌شود هم جزء پاکت محسوب می‌شوند که روز به روز به روند تولید و مصرف آن ها افزوده می‌شود. 

ویژگی های پاکت های سه طرف دوخت

این مدل پاکت ساده ترین و در عین حال ارزانترین نوع پاکت در بازار می باشد که از سه طرف دوخته شده و یک طرف جهت ریختن مواد باز می باشد. برای دوخت طرف باز پاکت از دستگاه های دوخت دستی یا پدالی  استفاده می شود. پاکت های سه طرف دوخت پر کاربرد ترین و کارآمدترین نوع پاکت هستند که به سادگی بهترین محافظ برای محصول شما در برابر رطوبت ، خاک و گردو غبار ، نور ، اجسام تیز و سایر عواملی که محصول را به خطر می اندازند به شمار می روند . این پاکتها می توانند از بالا و یا از پایین باز شوند و به صورت دستی یا مکانیزه پر و دوخته شوند و یا می توانند زیپی هم باشند.
ویژگی این نوع از پاکت ها با توجه به چند لایه بودن انواع مختلف آن ها همان کم هزینه بودنشان برای شرکت های مصرف کننده و کسانی است که از این پاکت ها استفاده می‌کنند. سبک بودن، کم تر اشغال کردن فضا از دیگر ویژگی های آن ها می‌باشد. این پاکت ها به حالت ایستاده در فضا و قفسه های فروشگاه ها و در داخل ویترین نمای زیبایی دارند و از لحاظ چیدمان هم به راحتی جا داده می شوند. در هر نوع از پاکت بسته بندی  چه پلاستیکی و چه غیر پلاستیکی امکان  زیپ دار کردن و یا قسمت وکیوم می باشد که با درخواست مشتری امکان تعبیه هر دو آن روی بسته بندی وجود دارد .

مهمترین کاربردهای پاکت های سه طرف دوخت

مهمترین کاربردهای پاکت های سه طرف دوخت پاکت های سه طرف دوخت کاربردهای زیادی در بسته بندی انواع محصولات دارند این نوع پاکت برای بسته‌بندی انواع شیرینی و شکلات، آجیل و خشکبار، میوه خشک، انواع پودرها، غذاهای آماده، برنج، چای، قهوه، قند، شکر، سبزی خشک، سبزی منجمد، خیار شور، زیتون، فرآورده های دارویی، آرایشی و بهداشتی، صنعتی و انواع محصولاتی که نیاز به بسته‌بندی دارند، مناسب است. نوع محکم این پاکت ها یعنی که از چندین لایه محکم درست شده‌اند در بسته بندی انواع کود های شیمیایی به کار برده می شوند که این هم باز در سایزهای مختلفی بسته‌بندی می شود هر چه سایز پاکت بزرگتر باشد خب یعنی وزن بیشتری هم از کود در آن جای می‌گیرد پس باید نوع پاکت هم محکم باشد.  پاکت سه طرف دوخت وکیوم مناسب برای بسته بندی انواع محصولات غذایی از جمله گوشت و سوسیس و کالباس و همچنین مواد کمپوست و بذر استفاده شود. پاکت های وکیوم شده سه طرف دوخت باعث ماندگاری محصول شده و از ورود هوا به داخل بسته جلوگیری می کند و مانع از فاسد شدن مواد داخل آن می شوند. قیمت مدل های متالایز با چاپ آن از دیگر موارد تولیدی می تواند بالاتر باشد. مزیت پاکت های وکیوم این است که موجب افزایش زمان ماندگاری محصولات می شوند.

پاکت های پلاستیکی و کاغذی سه طرف دوخت

پاکت های پلاستیکی و کاغذی سه طرف دوخت هم در بسته بندی انواع محصولات به کار برده می شود به طوری که از این نوع پاکت به خاطر ضعیف بودن جنس آن بیشتر در بسته بندی خشکبار سبک مانند انواع میوه خشک، چای، حبوبات،ماکارونی و. ..استفاده می کنند. پاکت های کاغذی و پلاستیکی هم در نوع ساده و هم در نوع طرح دار یعنی طرح محصولی که در آن بسته‌بندی می شود تولید می شوند. محبوب ترین مواد برای پاکت های کاغذی کاغذ کرافت است که از تراشه های چوبی تولید می شود.با تولید پاکت های کاغذی کرافت عرضه و تقاضا در بازار متحول شد و بسیاری از تاجرین و مشتریان به سمت استفاده از بسته بندی های مدرن و امروزی  که توسط بهداشت از لحاظ مرغوبیت تایید شده برای محصولات خشکبار و آجیل روی آوردند. پاکت های کاغذی تهدیدی برای طبیعت حساب نمی شوند چون سریع تجزیه می شوند. پاکت های پلاستیکی هم در بسته بندی انواع محصولات مورد استفاده قرار می گیرد که تنوع طرح و رنگ در آن ها زیاد و زیبایی خیلی بهتری هم نسبت به پاکت های دیگر دارد امروزه هم خیلی مورد استفاده قرار می گیرند ولی یک خطر و تهدید جدی برای طبیعت و محیط زیست  محسوب می‌شوند.
نوع کاغذی پاکت ها امروزه سعی در استفاده شدن از آنها و تولید آن ها مورد توجه قرار گرفته تا به گونه ای کمک به طبیعت شود هر چند که برای تولید پاکت های کاغذی از قطع کردن درختان جلوگیری نمی شود ولی باز نوع کاغذی نسبت به نوع پلاستیکی زیان کمتری به بار می آورد. معمولا در خرید عمده انواع بسته بندی  پاکت کاغذی، کیلویی محاسبه می گردد و تعداد پاکت ها در ابعاد مختلف در هر یک کیلوگرم متفاوت است. اگر سایز پاکت ها کوچک باشد تعداد پاکت بیشتر در هر حال کیلوگرم و اگر سایز پاکت بزرگ باشد تعداد کمتری در هر کیلوگرم وجود دارد.

پاکت های زیپ دار سه طرف دوخت

پاکت های زیپ دار سه طرف دوخت پاکت های بسته بندی دارای نوع های بسیاری زیاد و مختلفی هستند، پاکت ایستاده زیپ دار یکی از انواع مختلف پاکت است که خود نیز نوع های بسیار گوناگونی دارد از همین رو هر مشتری سفارش سازی خاص خود را دارد. پاکت های زیپ دار سه طرف دوخت نوعی جدیدتر و شیک تر از پاکت هایی است که برای دوخت در آنها از وسیله های دوخت استفاده نمی‌شود. وجود زیپ در این پاکت ها کار بسته بندی را راحت تر و سرعت بسته‌بندی را بالاتر می برد و حتی وجود این زیپ باعث می شود کسی که را می خرد برای مصارف دیگر خانگی یا هر استفاده دیگر آن را به کار ببرد چون زیپ آن به راحتی باز شده و آسیبی به پاکت نرسیده است. این نوع از پاکت در همه نوع جنسی از قبیل کاغذی، پلاستیکی طراحی و تولید می شوند و برای بسته بندی حبوبات، برنج،شکر، قند و…مورد استفاده قرار می گیرند. مواد اولیه‌ای که برای تولید پاکت های سه طرف دوخت زیپ دار و دیگر نمونه های پاکت استفاده می شود کرافت یا هرنوع مواد اولیه دیگری که دارای مقاومت بسیار بالایی است در کنار مقاومت بالا این نوع مواد، قابلیت چاپ پذیری بسیار بالایی دارند که می توان حتی ریز ترین جزییات را با بالاترین کیفیت روی آن چاپ کرد. این یعنی نوع کیفیت مواد اولیه تاثیری خیلی زیادی بر روی کیفیت چاپ پاکت ها دارد.
هم اکنون چاپ و تولید پاکت زیپ دار  در حال گسترش می باشد. اغلب افراد خواهان ذخیره ی زمان و هزینه می باشند و از این رو انتظار می رود تا شرکت ها و سازمان های تولیدی پاکت زیپ دار  به خواسته های مشتریانشان توجه بیشتری نشان بدهند پاکت زیپ دار را می‌توان از پرطرفدارترین مدل پاکت در سراسر دنیا نام برد. این مدل پاکت در ابعاد متفاوت و با آنالیزهای مختلف قابل تولید و تحویل به مشتری می‌باشد. ایستایی در قفسه‌های فروشگاه ها، نمای زیبای ظاهری، امکان بسته شدن مجدد درب پاکت با زیپ کیپ برای جلوگیری از وارد شدن رطوبت و هوا به درون پاکت، قیمت مناسب در کنار مراقبت از خواص محصول از مزیت‌های مهم این نوع از پاکت های بسته‌بندی می‌باشد.

 

سایت فروش پاکت های بسته بندی با بهترین کیفیت

نوع پاکت بسته بندی تاثیری در قیمت تولید ندارد و قیمت بر حسب هر کیلو گرم محاسبه می شود برای دریافت قیمت به روز کافی است با تولیدی های این پاکت ها تماس حاصل فرمایید و یا به صورت خیلی راحت از طریق اینترنت و سایت فروش از همه اطلاعات پاکتی که می خواهید با اطلاع شوید. این نکته حائز اهمییت است که مواد اولیه برای تولید پاکت دارای نوع های مختلفی است که قیمت مواد خام هر کدام نیز متفاوت است. قیمت چاپ بر حسب تعداد رنگ های موجود در تصویر شما قیمت گذاری می شود. یعنی هر چه تعداد رنگ به کار رفته در ساخت پاکت بیشتر باشد بر روی افزایش قیمت آن تاثیر دارد. باید این نکته را مد نظر داشت که در سفارش عمده انواع پاکت بسته بندی  قیمت پاکت چاپ دار با پاکت خام و بدون چاپ با هم فرق دارد و با توجه به نوع سلیقه مشتریان به ارائه خدمات چاپی پرداخته خواهد شد. با توجه به هزینه های بالایی که در معاملات مستقیم و سنتی  پاکت های بسته‌بندی به دلیل تردد و رفت آمد صورت می پذیرفت خرید اینترنتی و از طریق سایت معتبر تولیدی های این محصول مشکلات ذکر شده را در پی نخواهد داشت و متقاضیان می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن از سراسر نقاط به سفارش این پاکت های  پرکاربرد بپردازند. و در هزینه های خود تا میزان چشم گیری صرفه جویی کنند. با توجه به نیازی که صنایع تولید و بازار امروز به انواع پاکت ها در طرح و جنس های مختلف و با کیفیت های متفاوتی که دارند،  تعداد این سایت ها هم رو به افزایش است و همین طور اکثر مردم هم برای اینکه بتوانند نوع پاکت مورد دلخواه خود را انتخاب کنند سعی در مطالعه کردن اطلاعات موجود در این سایت ها را دارند و خرید و سفرش خود را از طریق این سایت ها انجام می دهند که هم سریع تر کارشان راه می افتد و هم هزینه کمتری پرداخت می کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید