رومیشا
خانه / پاکت بسته بندی / فروش عمده انواع پاکت بسته بندی سبزیجات در بازار

فروش عمده انواع پاکت بسته بندی سبزیجات در بازار

فروش عمده پاکت بسته بندی سبزیجات در بازار توسط افرادی زیادی انجام نمی شود. زیرا اکثر فروشگاه ها سبزیجات را به صورت فله ای عرضه می کنند.  به طور کلی پاکت های بسته بندی دارای انواع مختلفی هستند. برای مثال می توان به پاکت های ایستاده، پاکت های بغل گلست، پاکت های سه طرف چسب، پاکت های زیپ دار، پاکت های سه لایه و پنج لایه، پانچ دار، دسته دار اشاره کرد. تولید و چاپ و دوخت این پاکت ها کار سختی ندارد. باید به این نکته توجه کنید که اندازه این پاکت ها نسبت به بقیه پاکت های بسته بندی بسیار کوچکتر است. 

فروش عمده انواع پاکت بسته بندی سبزیجات در بازار

فرآیند تولید انواع پاکت های بسته بندی ارگانیک

فرآیند تولید انواع پاکت های بسته بندی ارگانیکبا توجه به این که در سال های اخیر مصرف کنندگان به سمت خرید و استفاده از پاکت های بسته بندی آمده اند، از این رو تولید کنندگان سعی کردند که محصولاتی با کیفیت ارائه دهند تا نظر آن ها را به سوی خود جلب نمایند. این کار با تولید بسته هایی با طراحی خلاقانه و همچنین پایین آوردن قیمت تمام شده آغاز شد. از این رو در یک بازار رقابتی بین تولید کنندگان مختلف پاکت های بسته بندی، محصولی تولید شد که نظر همگان را جلب نمود. این محصول، پاکت های بسته بندی ارگانیک بود. از آن جایی که محصولات پلاستیکی دارای مضررات فراوانی برای محیط زیست می باشد، این محصول گزینه مناسبی برای خریداران به شمار می آمد. روی تمامی پاکت های بسته بندی هنگام تولید، طرحی چاپ می شود. بعضی مشتریان این شرکت های تولیدی، با سفارش یک طرح خاص بر روی محصول، آن ها را تهیه می کنند. شرکت سانی پلاست یکی از این تولید کننده هاست ولی به علت تولید عمده، قادر به قبول سفارشات زیر یک تن برای چاپ طرح نمی باشد.  مواد اولیه ای که در تولید پاکت های بسته بندی استفاده می شود، انواع مختلفی دارد. برای مثال مواد اولیه نایلکسی و نایلونی که می توان به زیپ کیپ ها اشاره کرد. دیگری، مواد اولیه کرافت می باشد که یک نوع خاص و مقاوم کاغذ به حساب می آید. مواد اولیه CPP و OPP و BOPP باعث قابلیت چاپ پذیری بالایی در محصول می شوند. این بسته ها دارای قابلیت تحمل فشار بالا و حمل وزن زیادی را دارند. 

معرفی انواع پاکت بسته بندی مخصوص سبزیجات

انواع پاکت سبزیجات شامل پاکت PET می باشد که در جهان به عوان ماده نگهداره استفاده می شود و امنیت بالایی دارد. محافظ بسیار عالی در برابر اکسیژن است و انعطاف پذیری بالایی به پاکت و کیسه می دهد. دارای مدل های براق و مات می باشد. پاکت PVC  محافظ بسیار عالی در برابر مواد بیولوژیکی و شیمیایی است که دارای کارایی بالایی نیز می باشد. اگر به این پاکت ها نرم کننده اضافه شود، منعطف می شوند و برای موارد گوناگون قابل استفاده می شوند. پاکت های PE-HD چگالی بالایی دارد و اقتصادی تر نیز هستند. این پاکت ها در مقابل رطوبت بسیار خوب هستند ولی در برابر نفوذ گاز ها ضعیف عمل می کنند. پاکت های PE-LD انعطاف پذیری بالایی دارند و مقاومت بالایی در مقابل مواد شیمیایی و سوراخ شدن از خودشان نشان می دهند. همچنین در مقابل گرما نیز مقاوم هستند. همچنین یک نوع دیگر از پاکت ها که به صورت ساک دستی ساخته شده اند و از کاغذ سنگین یا مقوای چاپ شده در ساخت آن ها استفاده شده است. یک شرکتی که در این زمینه فعالیت دارد، شرکت مهام پک می باشد که در تولید کاغذ و کارتن پیشتاز است. 

بهترین پاکت برای بسته بندی سبزیجات تازه

بهترین پاکت برای بسته بندی سبزیجات تازهبهترین پاکت برای بسته بندی سبزیجات تازه همان پاکت های ارگانیک هستند. این پاکت ها از کاغذ های سلولوزی ساخته شده اند و طراحی زیبایی هم دارند. همچنین علاوه بر اینکه با دور ریختن به طبیعت آسیب نمی زنند، می توان آن ها را بازیافت کرد و دوباره به چرخه تولید برگرداند. این پاکت ها با عناصری که در خود دارند، مانع از ورود گاز های مضر به داخل خود می شوند و از سبزیجات به خوبی محافظت می کنند. باید به این نکته هم توجه کنیم که ارگانیک بودن این پاکت ها به این معنی نیست که تا هر چقدر که بخواهید می توانید از این پاکت ها استفاده کنید زیرا بعضی از این پاکت ها یک بار مصرف می باشند. سعی کنید پاکت هایی خریداری کنید که به اندازه مصرف شما باشد به این صورت که اگر سبزی زیاد می خرید، حتما از پاکت بزرگی استفاده کنید و سعی کنید آشغال زیادی را وارد پاکت نکنید. همچنین اگر مصرف کمی دارید از پاکت های کوچکتر استفاده کنید. سعی کنید تمام سبزی را درون پاکت قرار دهید تا از محل خرید تا خانه دچار آسیب نشود. بعد از رسیدن به خانه سریعاً اقدام به خالی کردن پاکت کنید. پاکت هایی که زیپ دار هستند هم می توانند برای سبزیجات عالی باشند. 

لیست قیمت فروش انواع پاکت های بسته بندی در بازار

فروش پاکت بسته بندی سبزیجات در اکثر سبزی فروشی ها صورت می گیرد. اما علاوه بر پاکت سبزی ما پاکت های دیگری را نیز می توانیم در بازار برای مصارف گوناگون پیدا کنیم. از جاهای مصرفی دیگر پاکت های بسته بندی می توان به بسته بندی خشکبار، میوه خشک، حبوبات، مواد غذایی خشک، ادویه جات، انواع سس و افزودنی های سالاد، کوکی ها، آجیل، انواع آرد و غلات، کراکر ها، افزودنی سوپ، انواع پاکت بسته بندی میوه، انواع گوشت و پنیر، انواع شکلات، ذرت بو داده و غذا های دریایی اشاره کرد. خب مشخص است که قیمت هر کدام از این پاکت های بسته بندی ای که نام بردیم با یکدیگر فرق می کند. علاوه بر این هر کدام از این ها خودشان دارای تنوع خاصی هستند. یعنی اگر بخواهیم برای مثال چند نمونه را تشریح کنیم؛ پاکت میوه می تواند دارای طرح های مختلف باشد و در اندازه های کوچک و بزرگ و متوسط گوناگون باشد. برای آجیل هم همین گونه است زیرا آجیل ها دارای انواع و اندازه های مختلفی هستند. علاوه بر این آجیل ها گاهی تر هستند مثل پسته شور و پسته خام که پیشنهاد می شود قبل از قرار دادن این ها درون پاکت، ابتدا درون مشما فریزر یا مشما و پاکت های دیگری ریخته شود و سپس به این پاکت ها انتقال پیدا کنند. قیمت این پاکت ها در صورتی که به طور عمده خریداری شده باشند بسیار ارزان تر است. اگر قصد خرید این پاکت ها را دارید، می توانید به سایت های اینترنتی مراجعه کنید و از طریق این سایت ها اقدام به خرید کنید تا هم دچار هزینه کمتری شوید و هم در وقت خودتان صرفه جویی کنید. سایت آراد برندینگ یکی از سایت ها است که دارای محصولات متنوع و با نیرو هایی متخصص بهترین خدمات را به شما ارائه می کند. بعضی از این پاکت ها توسط خانم های خانه دار به صورت یک شغل خانگی تولید می شود. 

ویژگی های پاکت های بسته بندی کاغذی سبزیجات

ویژگی های پاکت های بسته بندی کاغذی سبزیجاتویژگی های زیادی می توان برای پاکت های کاغذی متصور شد. از طرح های زیبا گرفته تا تعبیه ی جای دست و زیپ برای بهتر حمل کردن آن. علاوه بر اینکه این پاکت ها باید زیبایی خاصی داشته باشند، باید به بهترین نحو از سبزیجات محافظت کنند. تولید کنندگان می توانند با تولید و ایجاد طرح های زیبا بر روی این پاکت ها باعث شوند هم فروش بیشتری کنند و هم با ایجاد تنوع بتوانند رضایت خریداران را جلب نمایند. اگر طرح های روی این پاکت ها زیبا باشند، می توان از آن ها برای زیبایی نیز در آشپزخانه استفاده نمود. همچنین اگر بخواهیم این پاکت ها را در بیرون از خانه استفاده نماییم دچار خجالت نمی شویم چرا که با این طرح های زیبا، لذت نیز می بریم. همچنین این پاکت ها باید قیمت ارزان تری نسبت به بقیه وسیله های بسته بندی داشته باشند زیرا جلوی ضرر به محیط زیست گرفته می شود. علاوه بر طرح باید جایی برای گرفتنش وجود داشته باشد به این معنی که یک جای دست بر روی پاکت تعبیه شود و دارای استحکام باشد که زود پاره نشود. همچنین اگر یک قسمت از بدنه پاکت به صورت شفاف باشد تا وسایل داخل آن دیده شود عالی است. تولید پاکت کاغذی از گذشته وجود داشته است. قبل از اینکه بشر به تولید مشما های پلاستیکی روی بیاورد، پاکت ها وجود داشتند. تا اینکه با ضرر های زیادی که پلاستیک ها به طبیعت وارد کردند، دوباره روی به وسایل و سبک زندگی قدیمی آوردند تا جلوی این ضرر تا حد زیادی گرفته شود. پس از استفاده از این پاکت ها، آن ها را درون زباله های بازیافتی قرار دهید تا با رفتن به کارخانه ها بازیافت، دوباره به چرخه تولید برگردند و از قطع شدن درختان برای ساختن این پاکت ها تا حد زیادی جلوگیری کرد.

پاکت های بسته بندی مخصوص سبزی خشک

پاکت ها مخصوص بسته بندی سبزی خشک به اسم پاکت های پنجره دار یا زیپ کیپ دار معروف اند. این پاکت های زیپدار در سایز ها و رنگ های مختلف وجود دارند. یک نوع آن طرح ساندیسی ایستاده می باشد. این بسته بندی ها با قابلیت پرس حرارتی مناسب بسته بندی های لوکس و بهداشتی می شوند. این پاکت ها به صورت عمده فروشی و خرده فروشی به سراسر کشور ارسال می شوند. شما می توانید با مراجعه به سایت آراد برندینگ نسبت به خرید عمده ی انواع این محصولات اقدام کنید. این پاکت هایی که مخصوص سبزی خشک هستند، بسیار با بسته بندی محصولات تر متفاوت اند. اگر از یک پاکت برای یک نوع سبزی استفاده می کنید اشکالی ندارد ولی اگر خواستید نوع سبزی خود را تغییر دهید حتما ابتدا پاکت را تمیز کنید و اگر شرایطش را دارید حدالمقدور آن را عوض کنید. این پاکت ها هنگامی که بسته اند، جلوی میکروب ها و ویروس ها و رطوبت را بگیرند ولی اگر شما بخواهید آن را هی باز و بسته کنید، دچار خسارت می شوید زیرا که با رسیدن اکسیژن و رطوبت به داخل پاکت، ممکن است مواد و سبزیجاتی که در آن هستند دچار پوسیدگی شوند. شرکتی که در زمینه تولید این پاکت ها کار می کند، فرات نام دارد. این شرکت با داشتن ماشین آلات گسترده و نیرو های متخصص توانسته است بهترین پاکت ها را برای سبزی خشک ارائه کند. 

تولید پاکت های بسته بندی ارزان و مرغوب

تولید پاکت های بسته بندی ارزان و مرغوبتولید پاکت های بسته بندی ارزان و مرغوب از هدف های اصلی همه ی تولید کنندگان و شرکت ها و کارخانه های مختلف است. این کارخانه ها سعی دارند علاوه بر تولید با کیفیت محصول، با ایجاد تنوع زیاد باعث بهتر شدن محصول خود شوند. علاوه بر این با استفاده از بهترین مواد اولیه و در عین حال ارزان ترین آن ها باعث خوب تر شدن محصول چه از نظر کیفیت و چه از نظر قیمت شوند. پاکت های فلت باتم یا جعبه ای به دلیل زیبایی و جذابیتی که دارند، بیشتر برای محصولات حجیم استفاده می شود. این پاکت ها با داشتن گاست های شفاف سازی و داشتن پنجره که باعث می شوند به راحتی داخل محتوای بسته را مشاهده کرد. برای پاکت های قهوه، یک سوپاپ قرار می گیرد. این پاکت های جعبه ای برای خرما و چایی نیز استفاده می شود. پاکت های سه طرف دوخت هم وجود دارند که برای محصولات پروتوئینی نظیر ماهی و میگو، کالباس و سوسیس و محصولات آرایشی استفاده می شود. پاکت های مرکز دوخت هم وجود دارند که اغلب از مواد ارزان و ساده تولید می شوند. از موارد مصرف این پاکت ها در ماکارونی، ادویه و دستکش خانگی و اسکاج می باشد.  خرید پاکت کاغذی فقط به پاکت های ارگانیک محدود نمی شود. کاغذ های دیگر این صنعت شامل کاغذ کرافت می باشد که از خمیر کاغذ تولید می شود. فرایند کرافت خیلی معروف است. این کاغذ ها دارای ضخامت خوبی هستند که حتی در کارتن سازی و بسته بندی میوه نیز از این ها استفاده می شود. بسیار انعطاف پذیر هستند و به عنوان محصولات تبلیغاتی هم استفاده می شوند زیرا می شود با ایجاد طرح های زیبا به روی آن ها این کار را انجام داد. کیف دستی هم از این کاغذ ها درست می کنند. پاکت پلاستیکی بسیار انعطاف پذیر است که با قابلیت چند لایه بودن امکان بسته بندی انواع محصولات را به ما می دهد. چه محصولات مایع، چه جامد، چه گرانولی و پودری. این پاکت ها جایگزین مناسبی به جای ظروف پلاستیکی، شیشه ای، قوطی و بطری ها می باشد. وزن آن بسیار سبک می باشد و طرح زیب دار آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت این پاکت ها برخلاف پاکت های ارگانیک و فلت باتم بسیار گران تر می باشد. اگر می خواهید هزینه کمتری کنید، حتما این محصولات را به صورت عمده خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پاکت بسته بندی ساندیسی یک رو شفاف

امروزه فروش انواع محصولات غذایی با توجه به نوع بسته بندی آن ها با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب به روش عمده انجام می شود که این نوع بسته بندی ها نیاز به بسته بند

دیدگاهتان را بنویسید