رومیشا
خانه / پاکت متالایز / فروش عمده پاکت متالیز ایستاده زیپ دار

فروش عمده پاکت متالیز ایستاده زیپ دار

پاکت ایستاده زیپ دار در اندازه و سایزهای مختلف به صورت عمده به فروش می رسد. برای خرید کافیست به سایت ما مراجعه و آن را در تعداد مورد نیازتان سفارش دهید. پاکت های ایستاده متالیز در واقع همان پاکت های کاست دار است. وجود همین کاست ها سبب ایستادگی پاکت می شود. این پاکت ها مدل های مختلفی دارند. با توجه به نیازتان می توانید نوع مناسب را انتخاب و از طریق آنلاین آن را در کوتاه ترین زمان سفارش دهید. 

فروش عمده پاکت متالیز ایستاده زیپ دار

موارد استفاده از پاکت ایستاده زیپ دار

موارد استفاده از پاکت ایستاده زیپ دار

پاکت ایستاده زیپ دار مدل های متنوعی دارد. آنها را می توان بر اساس نوع درب پاکت، نوع زیپ، درب وکیومی، سوپاپ دار، ته کاست و نوع دوخت به دسته های جداگانه ای تقسیم بندی کرد. هر یک از این مدل ها موارد استفاده متفاوتی دارند. اما مهمترین موارد استفاده از انواع پاکت ایستاده در بسته بندی محصولات خوراکی ها از جمله مرغ، گوشت، میوه و سبزیجات است. به کمک این پاکت ها می توان از ورود رطوبت و هوای اضافی به داخل پاکت جلوگیری کرد.

سایز این پاکت ها باهم متفاوت است و این امر به مصرف کننده کمک می کند تا بر اساس نوع نیازش آن را انتخاب و خریداری نمایید. معمولا از پاکت های با ابعاد کوچکتر برای بسته بندی شکلات، قهوه و مواد آرایشی و از بسته های بزرگتر برای بسته بندی مواد غذایی با وزن سنگینتر استفاده می شود.

این پاکت ها به دلیل ایستایی خوبی که دارند در قفسه بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای استفاده می شوند. به کمک آنها می توان جلوی عبور رطوبت و هوا را از داخل مواد غذایی فاسد شدنی گرفت. امروزه از مدل های مختلف این محصول برای بسته بندی داروهای گیاهی هم استفاده می شود.

برخی از انواع داروهای گیاهی کمیاب بوده و قیمت بالایی دارند. از این رو آنها را در پاکت های زیب دار بسته بندی کرده تا هم شکل ظاهری اولیه و خواص آن به کلی حفظ شود.

تولید کنندگان انواع پاکت ایستاده زیپ دار

تولید کنندگان انواع پاکت ایستاده زیپ دار

پاکت متالیز ایستاده مدل های مختلفی داشته و با بالاترین کیفیت تولید و عرضه می گردد. این پاکت ها به دلیل قیمت مناسب مشتریان زیادی دارند. بسیاری از مردم برای مصارف روزمره خود از پاکت های زیب دار استفاده می کنند. این پاکت ها چند بار مصرف بوده و می توان آنها را با شستشوی مجدد مورد استفاده قرار داد. کیفیت بالای مواد اولیه به کار رفته در تولید این پاکت ها، رمز ماندگاری آنهاست.

اگر قصد خرید دارید می توانید آن را در سایزهای مختلف از طریق سایت ما سفارش دهید. سفارش به صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز قابل انجام است. می توانید در میان مدل های مختلف جستجو و پاکت زیپ داری را که متناسب با نیازتان است انتخاب و خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش پاکت متالیز ایستاده زیپ دار

در میان انبوهی از مراکز فروش، افراد از محلی استقبال می نمایند که پاکت ایستاده زیپ دار متالیز را با قیمت واقعی و کیفیت قابل قبول در اختیار شان قرار دهد به بیان د

دیدگاهتان را بنویسید