رومیشا
خانه / پاکت کرافت / فروش پاکت کرافت پنجره ای عمده در ایران

فروش پاکت کرافت پنجره ای عمده در ایران

فروش پاکت پنجره ای عمده کرافت در ایران در راستای تقاضای عمده این محصول انجام می پذیرد. پاکت پنجره ای کرافت یکی از بهترین نمونه بسته بندی های مخصوص برای محصولات مختلف است که استفاده از این نوع بسته بندی ها دارای مزایای بسیار زیادی است. مزیت های اصلی این محصول در افزایش ماندگاری محتویات درونی نمایان می گردد.

فروش پاکت کرافت پنجره ای عمده در ایران

توضیحاتی درباره پاکت های بسته بندی کرافت

توضیحاتی درباره پاکت های بسته بندی کرافتدر ادامه متن با ما همراه باشید تا توضیحاتی درباره پاکت های بسته بندی کرافت و کاربرد پاکتکرافتف در صنایع بسته بندی ارائه دهیم. کرافت ها در واقع یک محصول تولید شده با مقاومت بسیار بالا هستند که در تولید این محصول از سولفات خمیر پالپ استفاده می شود. کاغذ های کرافت بسیار متنوع هستند و معمولاً در رنگ ‌های قهوه‌ای و رنگ سفید تولید می ‌شوند.

کاغذ های کرافت دارای دوام بسیار زیادی می باشند و از آنها برای بسته بندی کردن جعبه کارتون و پاکت استفاده می شود. گرماژ و وزن کاغذ کرافت در نمونه های مختلف متنوع است و معمولاً گرماژ این نوع پاکت بیش از ۴۰ گرم به بازار عرضه می گردد.

کاغذ های کرافت دارای لینگتین پایین تری نسبت به دیگر کاغذ ها هستند و همین ویژگی آنها را از دیگر کاغذ ها متمایز ساخته است. کاغذ کرافت به صورت صنعتی مورد استفاده کارخانه های تولید ورق کارتن ، کارخانه های تولید کننده پاکت سیمان و همچنین کارخانه های تولید کننده ساک کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی انواع مختلف پاکت کرافت

در زمینه معرفی انواع مختلف پاکت کرافت می توان گفت این محصول در نمونه های مختلف تولید می شود. در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پاکت کرافت ساده
 • پاکت کرافت پنجره ای
 • پاکت کرافت بغل کاست
 • پاکت کرافت  سه طرف دوخت

تمامی انواع کاغذ های کرافت دارای قدرت جذب بسیار بالایی هستند و مقاومت در برابر پارگی این محصولات یکی از بهترین ویژگی های مثبت آنها در نظر گرفته می شود.

از دیگر خصوصیات مثبت کاغذ کرافت می توان به مقاومت مکانیکی بالای این محصولات اشاره کرد و در راستای این موضوع از این محصولات برای بسته بندی کردن مواد مختلفی استفاده می شود.

انواع مختلف پاکت کرافت به نوعی تولید می شوند که امکان چاپ روی این نوع بسته بندی ها وجود دارد و بیشتر شرکت ها و برند های تولید کننده به دلیل همین موضوع این محصول را برای بسته ‌بندی کردن انتخاب می ‌نمایند که بتوانند انواع لیبل و لوگوی مربوط به برند خود را روی این محصول چاپ بزنند.

مهمترین کاربردهای پاکت های کرافت

مهمترین کاربردهای پاکت های کرافتمهمترین کاربرد پاکت کرافت همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم در کارخانه های تولید و  بسته بندی کننده محصولات مختلف دیده می شود.

کاغذهای کرافت از نظر مواد اولیه ای که در تولید آنها به کار گرفته می شود، دارای ویژگی های زیادی هستند و در راستای این موضوع این محصولات با هدف جلوگیری از نفوذ رطوبت و تبادل گازها در صنایع بسته بندی مورد مصرف قرار می گیرند.

کاغذ کرافت می تواند پوششی از پودر چینی مخصوص باشد که چاپ روی آن با بهترین کیفیت ها انجام می پذیرد. پوشش هایی که برای پوشش دهی پاکت های گرافیت مدنظر قرار می گیرند، بسیار گوناگون هستند و معمولاً پوشش های این محصول به صورت موم یا فویل پلاستیک انجام می‌شود.  در راستای  این موضوع استفاده از پاکت های کرافت برای بسته بندی کردن غذاهای چرب، مرطوب و غیره انجام  می پذیرد.

با تفسیر بهتر این موضوع می ‌توان گفت پاکت های کرافت  طیف وسیعی از کاغذ های نازک و ضخیم پوشش دار یا بدون پوشش هستند که می ‌توانند از محتویات درون خود در برابر انواع رطوبت ها جلوگیری نمایند.

در صنعت تولید  پاکت کرافت یا کاغذ کرافت از خمیر شیمیایی معمولاً در یک فرآیند قلیایی یا خنثی استفاده می شود. در راستای این فرایند ها ویژگی ‌های مقاومتی بسیار خوبی به کاغذ یا پاکت اضافه می گردد. خمیر تولید شده در فرآیند های تولیدی کرافت بسیار قوی ‌تر از سایر فرآیند های تولید خمیر کاغذ است زیرا در این فرآیند ها از پلیمر های لانگین  استفاده می شود.

خمیر کرافت از نظر ظاهری تیره تر از سایر پالپ ‌های چوب است اما نسبت به آن ها سفید تر  می باشد. کاغذ ها و پاکت های تولید شده به کمک ماده اولیه کرافت دارای خصوصیاتی مثل سفیدی و استقامت بالا و مقاوم در برابر زرد یا پارگی هستند. از آنجایی که مواد اولیه به‌ کارگیری در تولید این محصولات تنوع بسیار زیاد دارند، تنوع عرضه این محصولات در بازار در طرح ها و شکل های گوناگون دیده می شود.

ویژگی های منحصر بفرد پاکت کرافت پنجره ای

در بخش تولیدات انواع پاکت کرافت، پاکت کرافت پنجره‌ای تولید می‌ شود که نسبت به دیگر نمونه ها از کیفیت و ویژگی های منحصر به فردتری برخوردار است.

در طراحی پاکت کرافت پنجره‌ ای تعداد منفذ ها و پنجره هایی در نظر گرفته می شود که باعث می شود از محصولات و محتویات درونی به خوبی محافظت نمایند. هم چنین باعث افزایش دید محتویات درونی می شوند.

تعداد منفذ ها  و پنجره های به کار برده شده در تولید این محصول به میزان جذب مورد نظر متفاوت خواهد بود.

پاکت های کرافت پنجره ای برای بسته بندی کردن قهوه و چای مورد استفاده قرار می ‌گیرند. تفاوت بین پاکت های پنجره  ای کرافت با دیگر پاکت ها  در صنعت بسته بندی قهوه بسیار زیاد است.

از دیگر پارامتر های مهم و تاثیر گذار در زمینه تولید کاغذ کرافت این است که این محصولات به کمک مواد اولیه با کیفیت تولید می ‌شوند و می ‌توانند در برابر انواع ضربات و عوامل جوی مقاومت داشته باشند و از محتویات درون خود به خوبی محافظت نمایند.

ناگفته نماند که از دیگر ویژگی های منحصر به فرد انواع پاکت کرافت باکیفیت می توان به روش های آسان چاپ روی این محصولات اشاره کرد.

همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم پاکت های کرافت به نوعی تولید می شوند که امکان  پاچ هرگونه لیبل و طرح روی آن ها موجود است و در راستای این موضوع این نوع بسته بندی ها می توانند نیاز کارخانه ها و برند های تولید کننده را برآورده نمایند و آنها را در زمینه برند سازی کردن محصولاتشان هدایت کنند.

مرکز فروش انواع پاکت های کرافت

مرکز فروش انواع پاکت های کرافت

در مرکز فروش انواع پاکت کرافت این محصول  با نرخ های بسیار مناسب در نمونه های مختلف به مشتریان معرفی می شوند. مراکز فروش  پاکت کرافت امروزه هم با روش های فیزیکی و هم با روش های اینترنتی نسبت به رفع نیاز مشتریان خود اقدام می ‌کنند.

شما به عنوان خریدار بهترین انواع پاکت کرافت اگر قصد خرید این محصول را دارید می توانید به مراکز فروش اینترنتی سر زده  و نسبت به سفارش خرید اینترنتی محصولات اقدام نمایید چرا که در این مراکز دردسر ها و مشکلاتی که در خرید حضوری وجود دارد وجود ندارد و مزیت ها و منفعت های بیشتری برای خریداران در این بستر در نظر گرفته می ‌شوند.

در ضمن با خرید و سفارش انواع پاکت کرافت به صورت اینترنتی شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن این محصول را دریافت کرده و همچنین می توانید از مزیت های زیر که در این بستر برای مشتریان در نظر گرفته شده است استفاده نمایید:

 • داشتن ارتباط با فروشنده اصلی محصول به صورت مستقیم
 • امکان انتخاب محصول در طرح ها و مدل های مختلف
 • صرفه جویی در زمان و هزینه
 •  امکان ارتباط گرفتن با کارشناسان و افراد حرفه ای در زمینه نحوه  تولید و استفاده از این محصول
 • دریافت محصول با قیمت ارزان
 • تحویل محصول در محل درخواستی

مشخصات پاکت های کرافت باکیفیت

از مهمترین مشخصات پاکت های کرافت با کیفیت می توان به مقاومت بالای این محصولات در برابر انواع رطوبت ها و عوامل جوی اشاره کرد. همچنین پاکت های کرافت می ‌توانند در طرح ها و مدل های مختلف برای صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار بگیرد.

کاغذ کرافت کاربرد های گسترده متنوع و بسیار زیادی در صنعت چاپ و بسته بندی مواد غذایی و کالا های مختلف به خود می گیرد که تمامی این کاربرد ها در راستای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد این محصول ایجاد شده است.

کاغذ کرافت همانند دیگر کاغذ ها کالای کاربردی برای تمامی صنعت ها می باشد. از کاغذ کرافت علاوه بر صنعت بسته بندی در موارد دیگری هم استفاده می شود. در راستای توصیف بهتر کاربرد های انواع کاغذ کرافت در اولین مرحله به معرفی کاغذ می پردازیم.

کاغذ در واقع یک ماده نازک است که در راستای پرس کردن الیاف مرطوب سلولوز و خمیر کاغذ تولید می شود. در راستای پرس کردن الیاف مرطوب سلولوز و خمیر کاغذ نشات گرفته شده از چوب با خشک کردن آنها و  ایفای  فرایند های مختلف انعطاف این محصول را به وجود می آورند. کاغذ ها در صنایع به عنوان یک ماده همه کار شناخته شده هستند و از آنها استفاده های زیادی مثل نوشتن، چاپ کردن ،تمیز کردن و در موارد زیادی برای ساخت و ساز های صنعتی از این محصول استفاده می‌شوندو

کاغذ ها از نظر نوع کاربری خود در نمونه‌ های مختلفی دسته بندی می شوند که در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاغذ های مومی
 • کاغذ های پوستی

کاغذ های مومی همان کاغذ های روغنی و یا واکسی هستند که به دلیل شفافیت و مقاومت در برابر رطوبت و همچنین خاصیت جذب و نگهداری روغن گزینه مناسب برای پخت انواع کیک و شیرینی هستند.

کاغذ مومی و کاغذ پارافین به کمک یک ماده زلاتینی ساخته می شود از این محصول معمولاً برای  جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی استفاده می‌شود. کاغذ کرافت در گروه کاغذ های موم دار دسته بندی می شود.

دلایل تولید و استفاده از پاکت های کرافت پنجره ای

دلایل تولید و استفاده از پاکت های کرافت پنجره ایپاکت های کرافت پنجره ای یکی از بهترین محصولات بسته بندی می باشند که امروزه بسیار مورد توجه و تقاضای مصرف کنندگان عمده قرار گرفتند. این محصول در راستای نوع کاغذ به کار گرفته شده در تولید آن احساس نوستالژیک و خاطره انگیز را در ذهن بسیاری از مصرف کنندگان ایجاد کرده است. یکی از مهمترین دلایل استقبال از این پاکت همین موضوع است.

از دیگر موارد مهم در این زمینه می توان به قسمت شفاف و ترنسپرنت روی این پاکت اشاره کرد که این شرایط را ایجاد می ‌کند تا محصول داخل این پاکت دیده شود و مانند پنجره ای نوع و کیفیت ظاهری محصول داخل آن را نمایش می دهد.

پاکت کرافت پنجره ای تشکیل شده به صورت سه لایه است که لایه های تشکیل دهنده این محصول به کمک کاغذ کرافت، یک لایه فیلم پلی استر شفاف و یک لایه فیلم پلی اتیلن شفاف تشکیل شده است.

لایه های رویه این پاکت که از کاغذ کرافت تشکیل شده است این امکان را به وجود می‌ آورد تا چاپ پذیری مناسبی برای اکثر چاب ها داشته باشد.

لایه میانی این محصول به کمک پلی استر پوشش داده شده است که به مقاومت و نفوذ پذیری بسته ‌بندی کمک زیادی می ‌کند و ماندگاری و طول عمر محصول را بیشتر می نماید.

لایه سوم این محصول به کمک لایه فیلم پلی اتیلن شفاف طراحی شده است که از دوخت پذیری و سیل بسیار بالایی برخوردار است و همچنین لایه پلی اتیلن از نظر بهداشتی بسیار مناسب است و می تواند محصول را در محیطی پاک و دور از آلودگی نگهداری کند.

پاکت کرافت پنجره دار به نوعی طراحی می شود که برای بسته بندی کردن محصولات غذایی خشک مانند انواع آجیل و خشکبار، میوه خشک، حبوبات، غلات، چای، قهوه و انواع محصولات غذایی پودری و گرانولی مثل ادویه جات، شکلات، شیرینی ‌جات، گیاهان دارویی و دمنوش ها و همچنین سبزیجات خشک مناسب باشد.

پاکت های کرافت از این نظر دارای توجه فروش بسیار زیادی هستند که در سایز های مختلف تولید می شوند و شما به عنوان مصرف کننده این محصول می توانید نسبت به وزن محصول این نوع پاکت را با سایز مناسب خریداری نمایید. 

هم چنین پاکت های کرافت پنچره دار داری تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی هستند و می توانند پاسخگویی نیاز مشتریان متفاوت باشند.

 یکی دیگر از مهم ترین دلایل تولید استفاده از پاکت های کرافت، قیمت مناسب و ایده ال این محصولات می باشد. مواد اولیه مورد استفاده در صنعت تولید این نوع کاغذ بسیار ارزان قیمت است و در نهاین این نوع بسته بندی نسبت به سایر بسته بندی ها ارزان تر می باشند. هم چنین مواد اولیه تولیدی کاغذ کرافت در ایران به وفور یافت می شوند و نیازی به وارد سازی این محصولات از دیگر کشور ها نیست و در راستای این موضوع این نوع بسته بندی بومی خود کشور است که از نظر اقتصادی بسیار با ارزش می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید