رومیشا
خانه / پاکت ایستاده / مراکز فروش پاکت ایستاده درب دار متالیز

مراکز فروش پاکت ایستاده درب دار متالیز

یکی از بهترین راه حل ها برای نگهداری از مواد غذایی این است که آنها را درون پاکت های محکم و مقاوم قرار داده و از وارد شدن گرد و غبار، هوا، رطوبت و … به درون آن جلوگیری نماییم. پاکت ایستاده درب دار متالیز که این روزها در مراکز فروش این محصول مشاهده می کنیم، یکی از بهترین انتخاب ها برای این امر به شمار می رود، چرا که می توان پس از استفاده درب آن را مجدداً به خوبی بسته و در جای مناسب قرار داد.

مراکز فروش پاکت ایستاده درب دار متالیز

چرا پاکت ایستاده بسته بندی متالیز بهتر است؟

چرا پاکت ایستاده بسته بندی متالیز بهتر است؟ یکی از مهمترین عواملی که موجب می شود یک ماده غذایی کیفیت خود را از دست بدهد این است که در معرض هوا، تابش نور خورشید، گرما و یا رطوبت قرار بگیرد؛ به همین سبب بسیاری از تولید کنندگان مواد غذایی معتقدند که تهیه یک بسته بندی استاندارد و مناسب برای محصولات غذایی، یکی از مهمترین مراحل تولید این مواد به شمار می رود.
خوشبختانه این روزها شرکت ها و کارخانجات مختلفی در سراسر کشورمان وجود دارند که به تولید بهترین نوع پاکت های بسته بندی اقدام نموده اند و به این صورت یک تحول عظیم در امر نگهداری از مواد غذایی پدید آورده اند؛ یکی از بهترین نمونه های این تولیدات، پاکت بسته بندی متالیز ایستاده می باشد.
و اما در این قسمت به برخی از مهمترین ویژگی هایی که این نوع پاکت را در ردیف بهترین نوع این محصولات قرار داده است اشاره می کنیم:

  • برای تولید آن از دو لایه فیلم پلیمری استفاده می شود که یکی از آنها پلی اتیلن بوده و دیگری پلی استر می باشد.
  • ظاهر آن بسیار شیک و زیبا می باشد.
  • دارای قابلیت چاپ بسیار آسانی است.
  • مقاومت آن بالا بوده و می تواند وزن های سنگین را نیز تحمل نماید.
  • رنگ داخل این پاکت آلومینیومی می باشد و به این صورت حتی نور خورشید نیز نمی تواند به درون بسته بندی نفوذ کند.

آخرین قیمت پاکت ایستاده درب دار رنگی

آخرین قیمت پاکت ایستاده درب دار رنگی قیمت پاکت ایستاده درب دار رنگی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد؛ مسلماً هر چقدر مواد اولیه به کار رفته در آن باکیفیت تر بوده و دوام و استقامت آن را افزایش داده باشد، قیمت نهایی این محصول نیز کمی بیشتر از نمونه های مشابه خواهد بود.
در واقع می توان گفت خاصیت نفوذ ناپذیری و ماندگاری بالایی که این پاکت برای انواع و اقسام مواد غذایی به همراه می آورد، تعیین کننده اصلی قیمت آن می باشد. این روزها بسیاری از تولید کنندگان مواد غذایی، ترجیح می دهند بهترین و عالی ترین نوع آن را تهیه نموده و به این صورت موجب حفظ خواص و طعم محصولات خویش گردند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پاکت ایستاده آلمینویوم زیپ دار

این نمایندگی بهترین مرکز  پخش عمده  پاکت ایستاده زیپ دار در سطح کشور می باشد و  این محصول بی نظیر را در مرغوب ترین و درجه یک ترین برند ایرانی با

دیدگاهتان را بنویسید